průmyslové vysavače a čištění chladících systémů strojů

Případové studie - Mark VMARK V je velmi výkonný stroj na recyklaci chladících řezných kapalin. Tento stroj může mít i kapacitu nádrže 1000l ,případně 1500l a zajistit tak vyčištění sběrných nádrží  obráběcího stroje v jednom kroku. Je možno ho vybavit i vysokotlakou pistolí na ostřik a omytí částí obrábějího stroje.

V další ukázce jsou stroje vyrobené na zakázku dle požadavků zákazníka. Ty jsou většinou podmíněné specifickými podmínkami v jeho provozu.


V další ukázce jsou stroje

Zde jsou dva stroje ECOVAC v barvě dle požadavku zákazníka s otřikovací pistolí ( vpravo na boku stroje) a s prodlouženými hadicemi.Freddy Products se minulý rok oslovil velmi úspěšným týmem F1. Stávající uživatel našich produktů chtěl způsob, jak by mohli snížit práci na čištění strojních center, aby práce mohla být použita jinde v továrně.


Přemýšleli, jestli dokážeme automatizaci jednotky, takže vakuum a vyčerpání by fungovalo v harmonii, dokud strojové centrum nebylo prázdné a jediná práce, kterou potřeboval původně, bylo jen zapojení a zapnutí.


Chtěli také využít centrální odtokový systém v továrně, který proudil do odpadní nádrže venku spíše než čerpat odpad do IBC.


Stroj musel být také lehký a manévrovatelný a schopný vypustit jeho obsah až 30 metrů. Také musel mít možnost používat jako standardní stroj, pokud není v "automatickém" režimu.


Konečně potřebovali způsob, jak zajistit jednotku a všechny nástroje, aby se zabránilo neoprávněnému použití.


Náš MD, Simon Hanmer provedl hodnocení místa, což naznačuje, že první etapa by byla IMG_0013, aby se vešla do šachty s labuťovými strojky s příchytkami Camlock tak, aby mohl být Freddy snadno a bezpečně zaplněn.


Začali jsme s Freddy Ecovac 300 jako základnou, do které jsme přidali automatizaci. Stručně řečeno, stroj lze zapnout do vakua a když je plný, zastaví se a čerpadlo se spustí. Po vyprázdnění se vakuum znovu spustí a tento proces pokračuje, dokud není prázdné. Časový limit zajišťuje, že stroj nebude pracovat nekonečně. Jakmile je centrum stroje prázdné, může pracovat přepnout jednotku na konvenční jednotku a vyčistit spodní část jímky, co je pravděpodobně pokuta a kal.


IMG_0018 Jednotky byly vybaveny 15m hadicovým navijákem od našich kamarádů z Samony, dalších 15m na vozíku na zakázku. Zákazník tak může dosáhnout max. 30 metrů nebo něco mezi nimi. Rozhodující je, že vozík působí jako ochrana chodců, když je hadice umístěna nad odtokovým bodem ve výrobní podlaze.


 


Nástrojová skříňka byla uložena uvnitř kůže nádrže s uzamykatelným víkem a klíčový spínač byl zabudován tak, že bez klíče by nikdo nebyl schopen jej použít k použití jinde v továrně.


 


Pokud máte na míru potřeba, ať se jedná o jakoukoliv akci, usilujeme o nalezení řešení. Ať už potřebujete splnit vaše požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost nebo hledáte způsoby, jak zefektivnit vaše procesy, přidejte se a kontaktujte nás na čísle 602494346, nebo nám napište e-mail na adresu biko@biko.cz
Tento unikátní stroj má objem nádrže 3000l