průmyslové vysavače a čištění chladících systémů strojů
  • Freddy Micro

Jak název napovídá, nový systém Micro je kompaktní systém recyklace chladicí kapaliny navržený a vyráběný ve Velké Británii. Navržený a postavený na základě vysokých standardů a specifikací, díky kterým je řada Freddy důvěryhodným jménem, nabízí společnost Freddy Micro nové řešení potřebám recyklace chladicí kapaliny.

S menším rozměrem, menší kapacitou 50 litrů a vážícím méně než jakákoli předchozí Freddy, nabízí všestrannost, lepší mobilitu a cenovou dostupnost.

Tento stroj je k dispozici s motorem o výkonu 2kW a zdrojem proudu 240v a může generovat průtok vzduchu 3000 m3 / hod při průtoku vody 238 litrů za minutu a výstupní rychlosti 100 litrů za minutu. Stejně jako u zbytku řady Freddy je kapalina filtrována přes filtr přes filtrační sáček, který je k dispozici od 1000 do 5um, aby zajistil, že Freddy Micro zachycuje všechny nečistoty z vašeho obráběcího stroje.

Kompletní s 38mm hadicí a dmychadlem jako standardem s možností upgradování na 51mm hadici, je-li požadováno, stejně jako 24měsíční záruka, nový Micro je nákladově efektivní vstupní bod pro obnovu chladicí kapaliny.

Pro podrobnosti si prosím stáhněte specifikační list z karty technických detailů.


Technický list (PDF)


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Freddy Micro

  • Kód výrobku: Freddy Mikro
  • Dostupnost: 2-3 Dny