průmyslové vysavače a čištění chladících systémů strojů
  • Freddy Micro+

Věnujte pozornost novému stroji Freddy Micro +

Freddy Micro Plus je nejnovější přírůstek rodiny Freddy Coolant Recycling Vacuum.

Micro Plus pokračuje od velmi úspěšného Micro, který byl uveden na trh počátkem roku 2017. Je to také kompaktní systém recyklace chladicí kapaliny navržený a vyráběný ve Velké Británii. Je vyroben v souladu s vysokými standardy a specifikacemi, díky nimž je řada Freddy důvěryhodným jménem, ​​Freddy Micro Plus nabízí nové řešení pro potřeby recyklace chladicí kapaliny.

Stejný styl filtrace, kapacita je 50 litrů a váží méně než jakýkoliv předchozí stroj Freddy, nabízí všestrannost, lepší mobilitu a cenovou dostupnost, ale nyní má schopnost vyčerpat a vypustit chladící kapaliny než je vyčerpat a vypustit gravitací jako Micro. Ideální řešení pro menší firmy.

To znamená, že je nyní možné recyklovat 50 litrů chladicí kapaliny přes stroj a zpět do jímky za pouhých 60 sekund!

Na rozdíl od mnoha našich konkurentů Micro Plus nepoužívá křehké ponorné čerpadla, které v nádrži zabírají cenné místo a dělají tak neuvěřitelně obtížné důkladné vyčištění. Ve skutečnosti dává zařízení schopnost převzít silně kontaminované kapaliny bez obav z znečištěné části, s nimiž přichází do kontaktu. Průtok vzduchu se přepíná z vakua na tlak, aby se tak vysávaly a vracely tekutiny ze zásobní nádrže. Výkonná jednotka 2kw tak snadno vyčerpává do zásobníků, IBC nebo nadzemních zásobníků.

K dispozici je motor s výkonem 2 kW a buď 240 V nebo 110 V zdroj energie, motor může generovat průtok vzduchu 3000 m3 / h s průtokem vody 238 litrů za minutu a rychlostí odtoku 100 litrů za minutu. Stejně jako u ostatních řady Freddy je kapalina filtrována přes filtr přes filtrační sáček, který je k dispozici od 1000 um do 5 um, aby zajistil to, že Freddy Micro zachycuje všechny nečistoty z vašeho obráběcího stroje.

Kompletní s 38mm hadicí a dmychadlem jako standardem s možností upgradování na 51mm hadici, je-li to požadováno, stejně jako 24měsíční záruka, nový Micro je nákladově efektivní vstupní bod pro obnovu chladicí kapaliny.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Freddy Micro+

  • Kód výrobku: Freddy Mikro
  • Dostupnost: Na objednání