Aludyne má již druhý Freddy Ecovac . Na základě zkušeností s efektivitou čerpání a filtrace obráběcích kapalin vedení rozhodlo doplnit údržbu provozu v Ostravě Kunčičkách druhým strojem. Naše řešení usnadňuje práce při údržbě , zlepšuje pracovní podmínky na pracovišti a zejména přináší úspory v provozu.

Na svém webu sdělují :

Aludyne je dodavatelem řešení a komponentů pro odvětví mobility.

Aludyne je předním světovým, vertikálně integrovaným výrobcem hliníkových, hořčíkových a litých a obráběných automobilových komponentů, kterým poskytuje zakázkové inženýrské a výrobní řešení pro produkty kritické z hlediska bezpečnosti. Využitím regionální výroby v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Číně jsme schopni rychle a nákladově efektivně reagovat na výrobní potřeby výrobců automobilů po celém světě a nabízet interní komplexní řešení.

Přínos do výroby

Aludyne má již druhý Freddy Ecovac . . V jeho výrobním závodě v Ostravě Kunčičkách se přesvědčili, že pravidelná filtrace obráběcích kapalin je významnou součástí udržení její kvality . Specifikace stroje byla zvolena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám provozu. Provedení s nádrží 200l a motorem 3kW 240 V . Dvě vypouštěcí uzavíratelné větve mají ostřikovou tryskou a vypouštěcí pistoli. Volba filtrů je 200 mikronů.

Freddy Ecovac plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac.

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzení, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.