Thermacut má také Freddy Ecovac . Na základě provozní zkoušky se vedení rozhodlo zakoupit tento výkonný stroj v provedení s nádrží 300litrů a 3kW motorem na 240V. Využijí ho na filtraci řezných olejů a údržbu strojů.

Na svém webu sdělují :

PROGRESIVNÍ SPOLEČNOST NA RYCHLE SE ROZVÍJEJÍCÍM TRHU

Společnost THERMACUT® úspěšně navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní výrobky do celého světa již více než 30 let. Během této doby si společnost prošla mnoha významnými a pozitivními změnami. Od roku 1990, kdy společnost THERMACUT® založili tři zakladatelé, se vyvinula v globální skupinu společností s výrobními, logistickými a prodejními závody strategicky rozmístěnými po celém světě.

Přínos do výroby

Ve výrobním závodě v Uherském Hradišti bude zajišťovat efektivní a snadnou údržbu pracoviště kde je obrábění spojeno s řeznými oleji. Jeho vysoký sací výkon- 250l /min je zárukou rychlého čerpání a filtrace.

Freddy Ecovac plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac.

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.