ESOS používá Freddy Ecovac s nástavcem na druhý filtr. Ten byl tedy první prodán do Ostravy . Profesionální tým ho využívá v rámci svých služeb, které vycházejí z názvu firmy : “ Efektivní Starost O vaše Stroje „

O společnosti

Společnost ESOS Ostrava s.r.o. vznikla v roce 1995 a jako společnost s ručením omezeným byla zapsána v roce 2000. Od samého začátku se soustředila na zabezpečování bezporuchového chodu strojů a zařízení v široké škále oborů. Z její činnosti také vychází základní filosofie totální spolehlivost strojů a zařízení.

Servis, opravy a preventivní prohlídky slouží k zajištění chodu strojních zařízení. Preventivní prohlídky nám zajišťují spolehlivost chodu, jejich výsledkem podobně jako u oprav a servisu je hledání kořenových příčin problémů.

Pomocí  stroje Freddy a analýz emulzí z hlediska nečistot zajišťují prodloužení životnosti emulzí, nástrojů . Podporují tak spolehlivost stroje a výroby. ESOS používá Freddy Ecovac s nástavcem a tedy dvoustupňová filtrace je možná v jednom kroku, kdy osazení filtrů od 1 do 1000 mikronů a průběžné čerpání a vypouštění podstatně usnadňuje činnost obsluhy při údržbě obráběcích kapalin.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu. Také je vhodné po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů . Též je dosaženo podstatné zkrácení času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.

Požádejte si o zaslání tohoto dokumentu na Kontakt – BIKO. Rádi Vám ho zašleme a případně doplním informace o uvedených reálných projetech.