Jde filtrovat obráběcí kapalinu za provozu CNC?„, to je mnohdy rozhodující podmínka stanovená zákazníkem při zadání pro naše řešení!

Pro takové řešení je vhodný Freddy Ecovac, nebo větší Freddy Mark V.

Oba tyto stroje jsou na základě takového požadavku vybaveny čerpadlem umístěným samostatně u dna nádrže. Ta bývá vyrobena v objemu 200 až 1000 litrů vždy na míru potřebám strojírenského provozu.

Průběh procesu na otázku : „Jde filtrovat obráběcí kapalinu za provozu CNC ?“ je například na těchto záznamech z předvedení v provozu zákazníka :

Filtrace hliníkových třísek a také úklid podlahy

Filtrace usazenin a třísek v nádrži CNC a čištění sít

Freddy Ecovac 200 litrů 3kW

Freddy Mark V 310 litrů 4kW
Freddy Mark V 1000 l 7,5 kW

Výkonné motory umožňují čerpání kapaliny až 280litrů za minutu. Ta protéká přes koš s filtrem do nádrže a čistá kapaliny je vypouštěna zpět rychlostí 80 litrů za minutu. Při naplnění nádrže stroje Freddy dojde k automatickému vypnutí čerpání.

Průmyslové vysavače Freddy mají objem nádrže volitelný od 50 až třeba po 3000 litů, viz obrázek níže. Stačí si vybrat .

Rádi přijedeme přímo do vašeho provozu a předvedeme Vám je, případně po dohodě zapůjčíme. Mnoho zajímavých a aktuálních informací z aplikací se dozvíte na Linkedin a také na Instagram .

Stroje Freddy již spolehlivě pracuji v různých výrobních provozech v České republice a také na Slovensku a v Polsku. O některých jejich konkrétních specifikacích a místech nasazení se můžete dozvědět v našich referencích . Ty stále průběžně doplňujeme .

Udržujeme průmyslové prostředí čisté a zdravé již více než 25 let !