BONATRANS GROUP využívá nyní Freddy Midi . Předali jsme ho po konzultaci s provozem. Také jsme navázali na zkušenosti z jiných provozů v regionu . BONATRANS GROUP využívá Freddy Midi pro čerpání a filtraci chladící emulze obráběcích strojů.

Na svém webu sdělují :

KVALITA ZNAMENÁ BEZPEČNOST

Jasným a nezbytným předpokladem pro dodávky železničnímu sektoru je trvale vysoká kvalita výrobků a služeb. To platí obzvláště v případě železničních dvojkolí, které přímo ovlivňují bezpečnost železničních kolejových vozidel. GHH-BONATRANS považuje zajištění neustálého zvyšování kvality svých výrobků, služeb a systémů za jednu ze svých hlavních priorit. Jsme hrdí na kvalitu výrobků a služeb, které dodáváme. Bez nejvyšší možné úrovně kvality bychom nedosáhli našich obchodních úspěchů a celosvětové působnosti.

Přínos do výroby

BONATRANS GROUP využívá nyní Freddy Midi . V Bohumíně se po předvedení ve výrobě přesvědčili, že výkonné a spolehlivé stroje Freddy splňují požadavky výroby na údržbu chladících emulzí.

Specifikace stroje byla zvolena tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám provozu. Provedení je s nádrží 300l a motorem 3kW 240 V  . Je osazen 6m 51mm a 10m 38mm sacími hadicemi pro dosažení všech potřebných míst v provozu.

Freddy MIDI plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Je osazen sadou sacích hadic průměru 38 a 51 mm.

Použití a výhody

Stroj Freddy Midi je vyjímečný svým jednoduchým ovládáním a vysokým výkonem . Dlouhodobá životnost nabízí využití při údržbě kapalin i pracoviště ve strojírenských provozech.

Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin.

Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Jednoduchá a masivní konstrukce

Předvedení v provozu

BONATRANS GROUP využívá nyní Freddy Midi . Také pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě celodenní zkoušku pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.