Edge TEC zvolil Freddy Micro Plus . Majitel společnosti se rozhodl dovybavit halu se stroji o průmyslový vysavač. Na základě reference v Jihostroji Velešín divize letecká zvolil Freddy Micro Plus 100l. J e to jeden z příkladů, kdy se stroje Freddy prosazují svou dlouhodobou spolehlivostí a jednoduchou obsluhou.

Na svém webu uvádějí :

Prodej nástrojů : Firma EdgeTEC s.r.o. vám nabízí prodej nástrojů na třískové obrábění včetně poradenství, optimalizací procesů a následného servisu v této oblasti. Můžeme vám jako autorizovaný distributor nabídnout nástroje společnosti Sandvik Coromant se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Naši nabídku v oblasti speciálních tvrdokovových a ultratvrdých nástrojů jsme doplnili spoluprácí se společností Rotana.

Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni také nabídnout měřící nástroje, vybavení dílen a nářadí včetně výdejních automatů a vše ostatní pro plynulý chod vaší výroby.

STROJNÍ OBRÁBĚNÍ : Naše firma nabízí možnosti výroby přesných soustružených dílců dle vámi zadané výkresové  dokumentace. Jsme schopni zajistit výrobu od kusové po velkosériovou. Obrábíme různorodé typy materiálů od běžných ocelí až po neželezné materiály, plasty či těžkoobrobitelné slitiny. Mezi naše přednosti patří rychlost, spolehlivost a flexibilita. Edge TEC zvolil Freddy Micro Plus . Použití :

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatku a smetáček už nebudete potřebovat 😉
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

Edge TEC zvolil Freddy Micro Plus. Stalo se tak po ověření reference . Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 100l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.