EuropTec má upravený Freddy Micro Plus . Neobvyklý požadavek – potřeba čerpat brusné kaly z nádrží v rámci provozu broušení skla. Nezbylo než se vydat provézt provozní zkoušku přímo do závodu . Po sjezdu z D5 do průmyslové zóny Žebrák byla před námi moderní výrobní hala.

Na svém webu uvádějí :

Společnost EuropTec byla založena v roce 2004 sloučením společností specializujících se na vývoj a výrobu vysoce kvalitních komponentů. Od té doby se společnost EuropTec dynamicky rozvíjela a nyní je jedním z předních výrobců řešení ze skla a plastů.

Dnes zaměstnanci společnosti EuropTec pracují ve Švýcarsku a také v Německu, České republice, Maďarsku, Turecku, na Tchaj-wanu, v Mexiku a USA. Jako člen skupiny Glas Trösch s přibližně 6 000 zaměstnanci na 70 místech po celém světě nabízí EuropTec globální bezpečnost dodávek.

Díky inovativní technologii, spolehlivému dodavatelskému řetězci a vysokým standardům kvality je EuropTec jedním z předních mezinárodních dodavatelů na širokou škálu trhů.

Jsme vaším partnerem pro vysoce kvalitní sklářská řešení

Ať už se jedná o technické sklo, skleněné displeje, skleněné aplikace v domácích spotřebičích nebo speciální sklo pro kolejová vozidla: EuropTec má desítky let zkušeností se zpracováním skla pro širokou škálu aplikací.

Díky nejmodernějším výrobním metodám, kompetentním zaměstnancům a švýcarskému povědomí o kvalitě jsme jedním z předních mezinárodních partnerů v této oblasti.EuropTec má upravený Freddy Micro Plus .

Použití :

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá brusné kaly
✔vypustí vše do sudu
✔vysaje nečistoty na podlaze
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatu a hadr už nebudete potřebovat 😉 Podívejte se jak to funguje kliknutí zde ! 🎥
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

EuropTec má upravený Freddy Micro Plus. Stalo se tak po provozní zkoušce. Následně bylo zadání pro výrobu – upravte vypouštěcí otvor na dně nádoby vysavače.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám v eliminaci času a podstatně zkrácenému času pro čerpání brusných kalů a vyčištění dna nádrže..