Mipexa používá Freddy Micro pro běžnou údržbu pracovišť obráběcích strojů ve svému výrobním závodě v Traplicích .

MIPEXA je česká firma specializující se již téměř 30 let na sériové obrábění odlitků, výkovků a dělených materiálů. Díky celé řadě spolehlivých partnerů nejenom obrábí, ale zajišťuje kompletní dodavatelský servis všech druhů a jakostí materiálů, povrchových úprav a dopravy. Při návrhu, simulaci i optimalizaci výrobního procesu používá vysoce sofistikovaný systém kontroly kvality.

Zakládáme si na férovém přístupu a respektu k zákazníkovi, jsme dodavatel certifikovaný společností Lloyd´s. Věříme, že nejlépe Vás o tom přesvědčí reference našich dlouholetých zákazníků.

Stroj Freddy Micro je nejmenším a nejlevnějším , ale vysoce výkonným průmyslovým vysavačem. Je určen pro běžnou údržbu pracoviště, ale zvládne i přečerpat a přefiltrovat větší množství chladící emulze, nebo řezného oleje s tím, že je využit přistavený IBC kontejner. Je velmi mobilní a je snadné ho přemístit mezi provozy. Je osazen filtrem pro zachycení mechanických nečistot. Při použití pružného nástavce je možno s ním odsát i úkapový olej z povrchu chladící emulze a zachytit ho v jemném filtru, který může mít hustotu 1 ,5,10,25,50 a nebo 75 mikronů. Běžně je osazen opakovaně použitelnými filtry 200 mikronů.

Mipexa používá Freddy Micro úspěšně i díky tomu, že vyjíždíme na pravidelné prohlídky s našim servisním vozem přímo do provozu. Zpravidla jde o kontrolu a výměnu těsnění a doplnění některého poškozeného příslušenství . Běžné náhradní díly máme skladem a zasíláme obratem po objednání.