Společnost MIRAI INTEX používá ve výrobě Freddy Ecovac . Tento výkonný stroj zajišťuje efektivní čerpání a průběžnou filtraci chladících emulzí v rámci jejich strojového parku výrobního závodu v Brně.

MIRAI INTEX používá ve výrobě Freddy Ecovac v provedení s 200 litrovou nádrží v brněnské výrobní hale. Stroj je osazen jemným filtrem a jeho průběžné čerpání a vypouštění přefiltrované chladící emulze umožňuje i oplach stroje, jak ukazuje toto krátké video.

MIRAI INTEX je inženýrská a výrobní společnost zaměřená na ochranu životního prostředí prostřednictvím implementace inovativních technologií Ty nezanechávají ekologickou stopu. Vyčerpání ozonové vrstvy a globální oteplování přinesly nové požadavky na průmyslová zařízení, což nás vedlo k vývoji jednotek, které pracují s přírodním vzduchem místo škodlivých freonových plynů.

Společnost byla založena v roce 2015 ve Švýcarsku s ambiciózním cílem provést revoluci v chladírenském průmyslu ve prospěch ochrany klimatu. Od představení prvního stroje ušli dlouhou cestu a učinili z něj energeticky efektivnější a levnější provoz, než jakékoli jiné ultra-nízké teplotní řešení na trhu.

Specializuje se na konstrukci a výrobu turbokompresních zařízení, na jejichž základě se podařilo vyrobit nejvíce ekologicky šetrné chladicí stroje pro aplikace s velmi nízkými teplotami.

Aplikace sahají od biomedicínského a potravinářského skladování až po testování klimatu, zkapalňování plynů a ochlazování chemických procesů. Široká škála odborných znalostí v různých oborech umožňuje vyvíjet řešení pro partnery na míru. Poskytují služby od produktových řešení po výrobní kapacity.

Řídící kancelář a výrobní závod se nachází v Brně v České republice .