Modeko již také používá Freddy Micro Plus a to nově pro zajištění komplexních servisních služeb svým zákazníkům. Na svém webu uvádějí :

Obor činnosti

„Radek Kocián – MODEKO. Stěhování strojů je hlavní obor naší činnosti a proto mu přikládáme mimořádnou důležitost. Vyložíme náklad z návěsu a přesuneme na Vámi určené místo včetně zakotvení a vyrovnání stroje nebo naopak odkotvíme, přesuneme a naložíme.“

Pro komplexní službu při stěhování strojů se tedy nově dovybavili unikátním strojem Freddy Micro Plus, který byl vyroben na míru jejich potřebám. Takto je to ostatně vždy, tzn. po specifikaci potřeb zákazníka je vybraný stroj dodán tak, jak bylo odsouhlaseno po pečlivé konzultaci. V tomto případě jde o zvětšený objem nádrže standardně dodávaného Freddy Micro Plus z 50 na 100 litrů. Doplněno o box na hadice a úchyty pro příslušenství tak, aby vše bylo pohodlně k dispozici.

Modeko již také používá Freddy Micro Plus

Použití

Stroj Freddy Micro Plus je často používán v rámci servisní služby , nebo běžné udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Tento nový stroj je již vybaven inovací v podobě náhrady často poškozovaného molitanového těsnění u ventilu přepínání sání a vypouštění.

Detail těsnění přepínacího ventilu – je to inovace místo molitanu.
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Modeko již také používá Freddy Micro Plus a to na základě doporučení a předchozí schůzce přímo u jejich zákazníka.

Předvedení

Většinou také nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.