Lubstar,a.s. používá pro servis olejů a obráběcích kapalin Freddy Ecovac. Na svém webu uvádějí :

O společnosti

Na českém trhu s mazivy působíme již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlíme v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde máme pro naše zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializujeme se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.

Jejich hlavním cílem je rychlé a cenově příznivé uspokojení potřeb zákazníka, přičemž největší důraz kladou na kvalitu dodávaných produktůpružnost dodávekvysokou úroveň poskytovaných služeb a ekologická hlediska.

Servis zákazníkům

K tomu jim efektivně pomáhají stroje Freddy Ecovac v provedení s nádrží na 200 litrů a 4kW turbinou. Vysoký výkon doplňují dvě větve vypouštěcích hadic, kdy jedna je osazena tryskou na ostřik . Umožňuje tak průběžné sání, filtraci a vypouštění čisté kapaliny v jednom kroku.

Součástí servisního vozu je Freddy Ecovac

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Lubstar používá pro servis Freddy Ecovac již několikátý a to na základě dlouhodobé zkušenosti s jejich trvanlivostí, bezporuchovostí a vysokou efektivitou.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.