Stejně jako v loňském roce jsem byl pozván do studia firmy  👉Voices of Industry .👈 Rozhovor na MSV Brno 2023 byl tentokrát zaměřen na 👉komentář 👈k získané Zlaté medaili MSV Brno.

Zdeněk Bílek: „Udržujeme průmyslové prostředí čisté a zdravé“

9. 11. 2023 10:05

Ve studiu jsme přivítali jednatele Zdeňka Bílka ze společnosti BIKO. Více jak 15 let prodávají na českém trhu produkty od anglické společnosti Freddy Products Ltd, které čerpají a filtrují obráběcí kapaliny, chladící emulze a řezné oleje.

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023 převzal pan Bílek Zlatou medaili za inovaci výrobku Freddy ECOVAC CHU. Jakého významného vylepšení se dočkal stroj ECOVAC? Může se pochlubit automatickým režimem, mobilitou, přesným přizpůsobením do daného provozu nebo zlepšenou filtrací. Kolik dokáže přefiltrovat kapalin do čistého stavu? Jak vypadají filtry? Jak funguje stroj v automatickém režimu? Co když jsou vany pod obráběcím strojem výrazně znečištěné? Co je nového ve společnosti? Na jaké zahraniční trhy pronikla? Nebo jak firma a potažmo vyrobené stroje přistupují k šetření elektrické energie? 👉Vše se dozvíte v rozhovoru pro Voices of Industry.👈

Exponáty

Exponátem byla tentokrát novinka 👉Freddy Ecovac CHU 👈

Jeho výhodou je dvoustupňová filtrace v jednom kroku a možnost automatického průběžného čerpání, filtrace a vypouštění čisté kapaliny ( emulze, nebo oleje) zpět do nádrže CNC. To je tak možno provádět za plného chodu CNC.

Dalším exponátem byl tentokrát 👉Freddy Micro Plus 50l 👈. Jde o provedení velmi oblíbeného universálního vysavače pro jeho snadnou manipulaci v úzkých prostorách mezi stroji a při vysokém výkonu.

Přínos našich řešení

✔ prodloužení životnosti obráběcí kapaliny
✔ prodloužení životnosti řezných nástrojů
✔ zlepšení pracovního prostředí
✔ zlepšení efektivity výroby
Mnohé konkrétní přínosy řešení jsou na Linkedin

Byla to krásná setkání a jsme rádi za možnost i takto prezentovat naše stroje a dohodnout případně návštěvu vašeho provozu. Většinou totiž jezdíme přímo do strojírenských provozů a specifikujeme nabízené řešení přímo na míru potřebám zákazníků. Často také necháváme průmyslové vysavače pro ověření přínosu pro čištění a filtraci chladících kapalin obráběcích strojů.

Co získáte hned ?

Po návštěvě na MSV BRNO a budete mít možnost s námi prodiskutovat reálné případové studie . Ty jsme zpracovali na základě zkušeností našich zákazníků.