BBC CELLPACK má ve svém provozu Freddy Ecovac. Je to výsledek nejen předvedení , ale i následné kalkulace návratnosti – ROI. Ta byla předložena majiteli ve Švýcarsku. Její vyhodnocení zavedlo do údržby obráběcích kapalin naše řešení. Součástí byl i záznam vysátí nečistot z nesnadno přístupných prostor stroje.

Na svém webu sdělují :

Od roku 1961 je společnost BBC Cellpack Technology předním dodavatelem v řezném obrábění a používání technických plastů. Dlouholeté zkušenosti s aplikací a zpracováním plastů umožňují odborné, komplexní a individuální poradenské služby zákazníkům. Pomůžeme vám při vývoji výrobků od nápadu až po sériovou výrobu.

Polotovary, vysoce přesné hotové díly z plastů a montážní sestavy. Ať se jedná o výběr materiálu, řezné obrábění, montáž či čištění – BBC Cellpack Technology je Vaším poradcem a specializovaným univerzálním dodavatelem pro všechny procesy související s plasty.

Sortiment polotovarů je pestrý a nabízí velký výběr plastů přímo ze skladu.

Přínos do výroby

V provozovně Valašké Meziříčí má BBC CELLPACK má ve svém provozu Freddy Ecovac. Pravidelná filtrace obráběcích kapalin přináší nemalé úspory a také zamezení prostojů při ucpání trysek a hadic . Bylo to po nastavení specifikace stroje tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám provozu. Provedení s nádrží 200l a motorem 3kW 240 V  . Dvě vypouštěcí uzavíratelné větve jsou osazeny ostřikovou tryskou a vypouštěcí pistolí. Volba filtrů je 200 mikronů opakovaně používaných filtrů.

Freddy Ecovac plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac.

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.