METAL PROFI a rozhodnutí pro Freddy Ecovac. Také zde jsme nejprve předvedli naše řešení přímo v jejich provozu. Výkon a také jednoduchá obsluha při čerpání a filtraci obráběcí kapaliny potvrdila očekávání majitelů.

Na svém webu sdělují :

METAL-PROFI s.r.o. je rozvíjející rodinná společnost s dlouholetou tradicí v oblasti CNC výroby.

Zabýváme se zakázkovou i sériovou kovovýrobou, především výrobou přesných strojních součástí pro elektrotechnický, automobilový a spotřební průmysl. Disponujeme velmi dobře zařízeným strojním parkem a kvalifikovanými pracovníky.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními firmami, kterým pravidelně dodáváme dílce a mechanické sestavy zhotovené podle jejich výkresové dokumentace. Tyto produkty následně směřují na český i mezinárodní trh.

Je nám vlastní přesnost a preciznost ve spojení s nástrojářskou technologií.

Služby

Nabízíme kusovou, malosériovou a sériovou výrobu Vašich dílů při dodržení všech rozměrových i jiných požadavků. Dle Vámi dodané dokumentace vyrobíme a dodáme díly až do přesnosti 0,005 mm.

  • kusová, malosériová i sériová zakázková kovovýroba
  • výroba přesných strojních součástí
  • výroba a prodej nástrojů pro třískové obrábění
  • výroba forem pro lisování plastů
  • výroba a prodej soustružnických čelistí
  • protahování vnitřních drážek
  • Na základě Vašich požadavků zajistíme zušlechťování a povrchovou úpravu dodávaných dílů.
Přijedeme a předvedeme řešení přímo v provozovně

Přínos do výroby

V provozovně v Kunštátě se dobře uplatní jeho všestrannost a mobilita. ˇPrůběžné čerpání, filtrace a vypouštění čisté obráběcí kapaliny zpět je u tohoto typu Freddy standardem . Využití při úklidu pracoviště a vysátí třísek a nečistot v okolí CNC je také samozřejmostí. METAL PROFI a rozhodnutí pro Freddy Ecovac. Má tak nyní významného pomocníka při zvýšení efektivity a pohodlí při komplexní údržbě provozovny.

Freddy Ecovac doplněn o uzavíratelnou větev s tryskou

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac.

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.