Bühler CZ používá Freddy Mark V  a Micro Plus . Je to úspěšně již delší dobu v rámci svého výrobního provozu v Žamberku.

Vize Bühler CZ je :

    „DĚLAT VĚCI JEN LÉPE“

Od roku 2011, kdy švýcarská firma Bühler AG odkoupila závod v Žamberku, naplňuje svůj záměr zavést a rozvíjet zde výrobu strojů na zpracování potravin a rozšířit zdejší výrobní kapacity.

V současné době dodává do celého světa komponenty do strojů na výrobu těstovin, čokolády, krmiva pro domácí zvířata, ale také do strojů pro tlakové lití hliníku.

Zaměstnává přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Váží si jejich náročné práce a cení si jejich zápalu a energie, kterou do specifických výrobků vkládají.

Bühler CZ modernizuje. Postavili novou halu a vybudovali nové parkoviště pro automobily zaměstnanců. Nová výrobní hala je vybavena technologiemi na zpracování plechů řezáním a ohýbáním, dále práškovou a mokrou lakovnou. Její součástí jsou i dvě velkoplošné kanceláře pro pracovníky technického úseku, moderní jídelna pro zaměstnance závodu a šatny pro pracovníky dělnických profesí. Devadesát lakýrníků, svářečů, zámečníků a lidí z engineeringu a servisního týmu si pochvaluje nové prostředí.
Upravili i komunikace uvnitř závodu a připravuje modernizace vnitřních prostor dalších hal.

Bühler CZ používá Freddy Mark V v provedení s nádrží na 500l se silnou vývěvou. Přepnutím na vypouštění se v krátké době dopraví přefiltrovaná kapalinu zpět do nádrže. Tento stroj má kapsy na přepravu vysokozdvižným vozíkem . Je využíván prakticky denně po dlouhou dobu a jeho vysoká výkonnost a spolehlivost je důležitou součástí stabilního udržování čistého a zdravého pracovního prostředí ve výrobní hale. To prakticky podporuje uvedenou environmentální politiku společnosti Bühler CZ s.r.o. Žamberk .

Micro Plus je často používán pro běžnou každodenní údržbu pracoviště u obráběcího stroje . Někdy i svým výkonem zajistí rychlý zásah při potřebě čerpání a filtrace chladící emulze, nebo řezného oleje . Jeho výkon hezky prezentuje toto video.