EDWARDS používá Freddy Superminor úspěšně ve svému výrobním závodě v Brně .

Společnost Edwards je globálním lídrem v oblasti vakua a snižování emisí. „Jsme hrdí na to, že vedeme celé odvětví a posouváme hranice vědy, abychom dodali inovativní produkty, které jsou nezbytné pro každodenní život, prostřednictvím spolupráce s našimi zákazníky a neustálého zvyšování standardů.“

Díky více než 100 letům zkušeností je společnost Edwards partnerem pro desítky tisíc zákazníků v nejdůležitějších výrobách po celém světě. Vakuum je potřebné v různých odvětvích od energie přes výrobu oceli až po náročná prostředí vesmírné simulace a výzkum v oblasti fyziky. Všude, kde uvidíte požadavky na vakuum, najdete společnost Edwards v čele.

„Jsme hrdí na to, že ovlivňujeme životy lidí – od léků přes mobilní telefony, počítače, kávová zrna až po auta a chemikálie. Naši práci děláme zodpovědně a zajišťujeme udržitelnou úroveň inovací a zároveň pomáháme našim zákazníkům udržet si konkurenční výhodu a provozní dokonalost. „

Společnost Edwards je součástí skupiny Atlas Copco (NASDAQ OMX Stockholm: ATCO A, ATCO B), švédského poskytovatele řešení pro průmyslovou produktivitu.

Stroj Freddy Superminor je používán ve výrobním provozu a zajišťuje odstranění mechanických nečistot . Usnadňuje tak podstatně práci údržbě.

EDWARDS používá Freddy Superminor velmi dlouho. Ve výrobním závodě v Brně jsou od počátku zahájení výroby. Po dlouhodobém a náročném provozu se vedení rozhodlo využít nabídku naší společnosti a původní stroje jsme odkoupili a nahradili novými. Pravidelně dodáváme potřebné náhradní díly- zejména hadice a filtry. Takto jsou stroje stále v plném výkonu.