Deckenbach CZ používá Freddy Ecovac CHU . Setkali jsme se na našem stánku na MSV BRNO , kde jsme projednali technické výhody tohoto řešení. Následně bylo vedením společnosti rozhodnuto vybavit servis tímto strojem. Naše řešení je usnadněním práce při údržbě obráběcích kapalin , zlepšuje pracovní podmínky na pracovišti a zejména přináší úspory v provozu. Jak funguje systém automatického chodu je zachyceno ZDE.

Na svém webu sdělují :

Firma DECKENBACH CZ působí na trhu v České republice od roku 1994.

Hlavní činností společnosti je nákup a prodej maziv a chemických výrobků včetně jejich dovozu a vývozu.

Společnost DECKENBACH CZ spolupracuje s několika významnými výrobci maziv a speciálních kapalin a s některými má uzavřené smlouvy o jejich výhradním zastupování v České a Slovenské republice.

Z výše uvedených důvodů může dnes firma DECKENBACH CZ pokrýt Vaše požadavky v oblasti zabezpečení „mazání“ jak ve všech průmyslových odvětvích včetně potravinářství tak i v zemědělství, stavebnictví a dopravě. Firma je připravena poskytnout každému zákazníkovi i odpovídající servis na špičkové úrovni.

Přínos pro servis

Deckenbach CZ používá Freddy Ecovac CHU. Ten byl vyroben a dodán na zakázku dle specifikace potřeb servisu. Provedení je s nádrží 300l a motorem 4kW 380 V . Dvě vypouštěcí uzavíratelné větve jsou osazeny ostřikovou tryskou a vypouštěcí pistolí. Samozřejmostí je nástavec na druhý filtr tak, aby probíhala dvoustupňová filtrace v jednom kroku. Volba filtrů je tak možná v rozmezí 5-1000 mikronů. Dle požadavku byl stroj opatřen firemní barvou a logem.

Freddy Ecovac CHU plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac CHU.

Použití a výhody

Deckenbach používá Freddy Ecovac CHU . Stroj Freddy Ecovac CHU je používat nejen v rámci servisní služby , ale i pro systémovou udržbu pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.