J+M CNC má nový Freddy Micro Plus . Toto řešení péče o obráběcí kapaliny a pracovní prostředí je zaujalo při hledání na internetu.

Po předvedení přímo při čištění nádrže CNC, kdy si pan jednatel Konečný vyzkoušel co umí Freddy Micro Plus sám, bylo jeho rozhodnutí o koupi v podstatě obratem.

Uvítal snadnou manipulaci mezi stroji a vysoký výkon.

J+M CNC má nový Freddy Micro Plus . Na svém webu uvádějí :

Nabízíme svým zákazníkům širokou škálu strojírenských produktů. Hlavním zaměřením je zakázková strojírenská výroba. V oblasti zakázkové výroby poskytujeme komplexní služby počínající zajištěním materiálu polotovaru přes samotnou výrobu, veškeré tepelné zpracování a povrchové úpravy, končící dopravou k zákazníkovi.

J+M CNC s.r.o. se zaměřuje na kusovou ale i sériovou výrobu rozměrově velkých i malých dílů, nenáročných na výrobu ale i výrobků, které vyžadují vysokou kvalitu a přesnost.

Naše společnost obdržela certifikaci ISO 9001:2016.
Certifikace dává záruku našim zákazníkům, že naše společnost dodržuje všechna pravidla při výrobě a poskytování služeb. Všechny normy jsou dodržovány jak ve výrobě tak v řízení společnosti
.Použití

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatku a smetáček už nebudete potřebovat 😉
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Servisní vozidlo s předváděcími stroji
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

J+M CNC má nový Freddy Micro Plus. Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 50l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.