Viking Mašek používá Freddy Ecovac . Na základě předvedení a následné kalkulace návratnosti – ROI bylo vedením společnosti rozhodnuto vybavit údržbu tímto strojem. Naše řešení je usnadněním práce při údržbě obráběcích kapalin , zlepšuje pracovní podmínky na pracovišti a zejména přináší úspory v provozu.

Na svém webu sdělují :

Viking Mašek patří k předním světovým výrobcům balicí techniky. Zaměřuje se zejména na potravinářský průmysl a farmaceutický průmysl. Inovace, vysoká kvalita a rychlé řešení požadavků zákazníků jsou hlavní důvody úspěchu.

Neustálá inovace je jedním z charakteristických prvků firmy Viking Mašek. Pro výrobu strojů používá nejlepší technologie a unikátní řešení – jako je například nejrychlejší balicí stroj na světě, stroje se sofistikovanými lineárními pohony, ultrazvukové svařovací systémy atd. To se odráží v množství patentů, které celosvětově vlastní a technických ocenění v posledních letech.

Viking Mašek vyvíjí stroje s ohledem na ochranu životního prostředí. Počínaje snižováním spotřeby elektrické energie, přes zvyšování výkonu strojů a uplatňování výroby nezatěžující životní prostředí.

Přínos do výroby

Viking Mašek používá Freddy Ecovac . V jeho výrobním závodě ve Vlašimi bude pravidelná filtrace obráběcích kapalin významnou součástí udržení její kvality . Specifikace stroje byla zvolena tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám provozu. Provedení s nádrží 200l a motorem 3kW 240 V  . Dvě vypouštěcí uzavíratelné větve jsou osazeny ostřikovou tryskou a vypouštěcí pistolí. Délka sacích a vypouštěcích hadic je 6 metrů. Volba filtrů je 200 mikronů.

Freddy Ecovac plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Přidal se také vypouštěcí otvor v úrovni dna nádrže pro snazší údržbu a čistotu stroje Freddy Ecovac.

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.