Kovo Drašnar používá Freddy Micro Plus . Toto řešení péče o obráběcí kapaliny a pracovní prostředí je zaujalo při návštěvě našeho stánku na MSV v Brně.

Navštívili jsme tedy provoz v Lukavici. Představili jsme technické parametry , reference a také videa z praxe. Oceněna byla snadná manipulaci mezi stroji a vysoký výkon.

Poté bylo rozhodnuto majitelem společnosti o zakoupení verze s nádrží na 50l .

Kovo Drašnar používá Freddy Micro Plus .

Na svém webu uvádějí :

Činnost naší firmy započala již v roce 1996, kdy otec a syn Vladimír a Pavel Drašnarovi začali úspěšně podnikat jako OSVČ v oboru kovovýroby. Postupem času z malé dílny vybudovali prosperující rodinný podnik, kam po ukončení studia přibyli  Pavel Drašnar mladší a Michal Drašnar.

V posledních letech jsme investovali do nových moderních CNC strojů a technologií. Dále jsme rozšiřovali výrobu a výrobní prostory. V současné době vede firmu Pavel Drašnar se svými syny, kteří společně založili firmu Kovo Drašnar s.r.o., která funguje od května 2019. Sídlo naší firmy se nachází v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou. Můžeme nabídnout jak malosériovou výrobu, tak i velkosériovou výrobu, v různých druzích materiálu a povrchových úpravách (např. zinkování, černění, atd…)Kovo Drašnar používá Freddy Micro Plus . Použití :

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatku a smetáček už nebudete potřebovat 😉
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

Kovo Drašnar používá Freddy Micro Plus. Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 50l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.