Ex Metal také používá Freddy Micro Plus a to nově pro zajištění komplexní údržby obráběcích kapalin v jejich provozovně. Na svém webu uvádějí :

Obor činnosti

Na trhu už 23 rokov. Spoločnosť vznikla už v roku 1999 ako malá firma zameraná na zákazkové kovoobrábanie v kusovej výrobe a malých sériách.

Postupne sa firma rozrastala, a v roku 2004 zmenila právnu formu na s.r.o. Dnes sa spoločnosť zaoberá ako kusovou tak sériovou výrobou.

Sme vybavení CNC aj konvenčnými strojmi pre zaručenie širokých výrobných možností, vysokej rýchlosti a kvality výroby. Neustále sledujeme vývoj nových výrobných možností a modernizujeme naše strojové vybavenie.

Našim cieľom vždy bude držať krok s novými trendmi v kovoobrábaní a poskytnúť našim klientom čo najkvalitnejšie služby a produkty.

Ex Metal také používá Freddy Micro Plus

Použití

Stroj Freddy Micro Plus je často používán v rámci běžné údržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě obráběcích kapalin.

Tento nový stroj je již vybaven inovací v podobě náhrady často poškozovaného molitanového těsnění u ventilu přepínání sání a vypouštění.

Detail těsnění přepínacího ventilu – je to inovace místo molitanu.
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Ex Metal již používá Freddy Micro Plus a to na základě předvedení stroje přímo ve výrobě a ponechání stroje pracovníkům provozu na vyčištění obráběcích kapalin v rámci údržby před pauzou na dovolenou.

Předvedení

Většinou také nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.