VSD-Ládr používá pro filtraci Freddy Ecovac. Na svém webu uvádějí :

Na svém webu sdělují :

Jsme malá firma v rodinném vlastnictví s 32 letou tradicí ve strojní výrobě. V současné době má firma 20 zaměstnanců, vyrábí ve vlastním moderně vybaveném provozu v Miskolezích okr. Náchod.

Firma VSD-Ládr s.r.o je výrobce a subdodavatel strojírenských dílů a sestav podle výkresů dodaných zákazníkem. Specializujeme se na výrobu přesných a technicky náročných dílů vyráběných ve středních a velkých sériích, používaných v různých průmyslových odvětvích. Našimi odběrateli jsou finální výrobci hydraulických a pneumatických systémů, výrobci všech oborů přesného strojírenství, dodavatelé automobilového průmyslu, výrobci zdra-votní techniky atd.

Našim zákazníkům nabízíme technickou podporu v oblastech konzultace o technologii výroby k dosažení optimální ceny výrobku, spolupráci při vývoji nebo změnách výrobků – vzorkování. Tato podpora je v běžném rozsahu poskytována v rámci spolupráce bezplatně. Pro větší projekty stanovíme cenovou nabídku.

Přínos do výroby

Řezné oleje jsou součástí výrobního procesu v mnoha firmách. VSD -Ládr používá pro filtraci Freddy Ecovac. Ten zajišťuje čistotu filtrace až na 1 mikron. Volba filtrů je možná v rozmezí 1- 75 mikronů jednoúčelových filtrů a 100-1000 mikronů opakovaně používaných filtrů. Čistota řezného oleje je důležitá pro konečnou kvalitu výrobků. Mechanické nečistoty totiž mohou způsobovat na obrobku otisk a to není žádoucí !

Freddy Ecovac plně odpovídá požadavkům na efektivní filtraci

Použití a výhody

Stroj Freddy Ecovac je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové udržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Dvoustupňovou filtraci lze provádět i v jednom kroku.

Možnost osazení nástavcem na druhý filtr.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě obráběcích kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.