Šrouby Krupka má již Freddy Micro Plus . Toto řešení péče o obráběcí kapaliny a pracovní prostředí je zaujalo při návštěvě našeho stánku na MSV v Brně.

Navštívili jsme tedy provoz v Krupce. Pracovníci údržby vyzkoušeli co umí Freddy Micro Plus při čištění nádrže CNC. Uvítali snadnou manipulaci mezi stroji a vysoký výkon.

Poté bylo rozhodnuto vedením společnosti o zakoupení verze s nádrží na 100l .

Šrouby Krupka má již Freddy Micro Plus .

Na svém webu uvádějí :

ŠROUBY Krupka s.r.o. zakoupila v roce 1994 v rámci privatizace bývalý státní podnik Šroubárna Krupka a od té doby působí úspěšně na trhu se spojovacím materiálem. Produkce navazuje na devadesátiletou tradici šroubárenství a je dnes orientována především na přesné a speciální výrobky s vyšší pracností.

Vyráběný sortiment obsahuje šrouby, matice, čepy, kolíky apod. podle norem, ale hlavní náplní jsou přesné výkresové součásti. V současné době zahrnuje sortiment cca 6000 výkresových dílů, z nichž je jako ukázka uvedena na těchto webových stránkách jen nepatrná část.Šrouby Krupka má již Freddy Micro Plus . Použití :

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatku a smetáček už nebudete potřebovat 😉
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

Šrouby Krupka má již Freddy Micro Plus . Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 100l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.