LETOVICKÉ STROJÍRNY s.r.o. využívají Freddy Micro Plus . Je to pro usnadnění komplexní údržby obráběcích kapalin v jejich provozovnách.

Čím se tato firma mimo jiné zabývá a co na svém webu uvádějí?

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. jsou strojírenskou společností a patří mezi významné výrobce a dodavatele v segmentu výroby a dodávek dílů, svařovaných sestav a montovaných skupin pro výrobce zemědělské, dopravní a manipulační techniky.

Zákazníkům je poskytován kompletní servis od převzetí požadavku, přes zpracování výrobní dokumentace, výrobu, povrchovou úpravu práškovým lakem s předúpravou KTL, finální montáž včetně odzkoušení a záběhu montážních skupin, balení až po dodávku na výrobní linku. Procesy jsou prováděny ve shodě s normou EN ISO 9001:2008.

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. jsou se svými 300 spolupracovníky největším zaměstnavatelem v mikroregionu Boskovicko. Společnost investuje do zlepšování kvality pracovního prostředí a do zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců.

Cílem společnosti je být pro své zákazníky a dodavatele významným a důvěryhodným obchodním partnerem a současně hrát aktivní roli na trhu práce a být atraktivním regionálním zaměstnavatelem.

Použití

Stroj Freddy Micro Plus je často používán v rámci běžné údržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě obráběcích kapalin.

Tento nový stroj je již vybaven inovací v podobě náhrady často poškozovaného molitanového těsnění u ventilu přepínání sání a vypouštění.

Detail těsnění přepínacího ventilu – je to inovace místo molitanu.
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

LETOVICKÉ STROJÍRNY s.r.o. využívají Freddy Micro . Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Následně také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy. Nejlépe se osvědčila se verze s nádrží 100l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.