REKOV Oto Řeřucha má nový Freddy Micro Plus . Toto řešení péče o obráběcí kapaliny a pracovní prostředí je zaujalo při návštěvě MSV 2022.

Na našem stánku jsme majiteli předvedli stroj “ na sucho“ a po dohodě jsme zajeli do jejich provozu a zde předvedli vše přímo při čištění nádrže CNC. Lépe řečeno pan majitel si vyzkoušel co umí Freddy Micro Plus sám. 🙂

Uvítal snadnou manipulaci mezi stroji a vysoký výkon.

REKOV Oto Řeřucha má nový Freddy Micro Plus. Je to rodinná firma působící v oblasti strojírenské výroby již od roku 1993.

V současné době se zabývají převážně zakázkovou a malosériovou strojírenskou výrobou. Kladou přitom důraz na kvalitu zpracování všech součástí. Protože jsou však omezeni pracovním rozsahem strojů, zaměřují se pouze na díly menších rozměrů.

Pro výrobu využívají široké spektrum různých typů strojů – od konvenčních až po pětiosé centrum. Jsou tak schopni zhotovit celou škálu nejrůznějších výrobků.

Snaží se jít s dobou a neustálými investicemi tak průběžně inovují a rozšiřují strojový park. Soustružení a frézování obohatili o elektroerozivní obrábění.

Technologie v současné době obohacují také o aditivní výrobu – 3D tisk

Použití

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .
Lopatku a smetáček už nebudete potřebovat 😉
👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Tento nový stroj je již vybaven inovací v podobě náhrady často poškozovaného molitanového těsnění u ventilu přepínání sání a vypouštění.

Detail těsnění přepínacího ventilu – je to inovace místo molitanu.
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

REKOV Oto Řeřucha si vybral Freddy Micro Plus. Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 50l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.