Stap TN používá pro servis Freddy Superminor . Na svém webu uvádějí :

O společnosti

„Od roku 2000 sme významným distribútorom najväčšieho nezávislého výrobcu mazív – FUCHS OIL Corp a od roku 2020 aj španielskej značky COGELSA EFFICIENT LUBRICATION. Okrem produktov týchto značiek máme aj produkty iných výrobcov. „

„Výhodná poloha umožňuje zabezpečovať dodanie produktov a služieb zákazníkom v krátkych termínoch a vysokej kvalite. Našou úlohou je starostlivosť o zákazníka v plnom rozsahu od vytypovania produktu až po jeho dodanie a následný potrebný servis.“

Servis zákazníkům

K tomu jim efektivně pomáhají také stroje Freddy . Vysoký výkon a snadná manipulace, to jsou jejich přednosti. Stap TN používá pro servis Freddy Superminor již delší dobu. K tomu se přidává dlouhodobá bezporuchovost, kdy je potřeba jen jednou za čas vyměnit filtr. Ty se dodávají v hustotě od 1 do 1000 mikronů a spolehlivě z obráběcí kapaliny vyfiltrují mechanické nečistoty.

Superminor v akci

Použití a výhody

Stroj Freddy Superminor je často používán v rámci servisní služby , nebo systémové údržby pracoviště ve strojírenských provozech. Zajišťuje odstranění mechanických nečistot – třísek a kalů z nádrží obráběcích strojů. Usnadňuje tak podstatně práci při údržbě chladících kapalin. Šetří čas a peníze, protože je velmi výkonný a dokonale filtruje oleje a emulze přes filtry od 1 do 1000 mikronů. Má odpojitelnou nádrž a je tedy možnost mít k použití dvě – jednu na emulzi a druhou na oleje.

Předvedení v provozu

Pro další zájemce nabízíme nejen bezplatné předvedení v provozu, ale také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.