Mazak showroom a Freddy Micro Plus . Toto řešení péče o obráběcí kapaliny a pracovní prostředí je zaujalo svou jednoduchostí a komplexností.

Při návštěvě prostoru showroomu v Říčanech u Prahy jsme navrhli řešení odpovídající potřebám provozu tohoto krásného výstavního prostoru.

Pracovníci uvítali i možnost rychlé a snadné údržby podlah a prostorů vystavených strojů. Také snadnou manipulaci mezi stroji a vysoký výkon.

Mazak je lídrem ve výrobě pokročilých technologických řešení včetně Multi-Tasking, Hybrid Multi-Tasking, pětiosého obrábění, frézování, soustružení, CNC řízení, strojů na laserové zpracování a automatizaci.

Na webu společnosti Mazak je spousta zajímavých informací a také příběhů. Určitě stojí za otevření a sledování aktualit.

Použití Micro Plus

👉Na co je užitečný❓
✔vyčerpá a přefiltruje obráběcí kapalinu
✔vrátí čistou obráběcí kapalinu zpět
✔vysaje třísky a kaly
✔vysaje nečistoty na podlaze
✔opláchne vnitřní prostor CNC
✔přečerpá obráběcí kapalinu do sudu, nebo IBC
👉To vše rychle a ani se kapalin a nečistot nedotknete❗
Uspoříte nejen čas na údržbu a náklady na prostoje a obnovu kapalin. Zlepšíte také pracovní prostředí a bezpečnost .

👉Je to i pro Vás zajímavé řešení ❓

Tento nový stroj je již vybaven inovací v podobě náhrady často poškozovaného molitanového těsnění u ventilu přepínání sání a vypouštění.

Detail těsnění přepínacího ventilu – je to inovace místo molitanu.
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice

Předvedení

Mazak showroom a Freddy Micro Plus. Stalo se tak po konzultaci potřeb pro udržení pracovního prostředí čistého a bezpečného . Nejlépe se osvědčila verze s nádrží 50l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.