TKZ Polná spol.s r.o. má unikátní Freddy Micro Plus . Je to pomocník pro komplexní údržbu obráběcích kapalin v jejich provozovnách.

TKZ Polná, tradice výroby již 112 let

Společnost TKZ Polná, spol. s r.o. je renomovaným českým výrobcem stavebního a  nábytkového kování již se 112 letou tradicí výroby. Svým širokým záběrem sortimentu dokáže uspokojit zákazníky od velkoobchodů až po drobné podnikatele. Společnost zaměstnává v současné době cca 170 zaměstnanců. TKZ Polná je členem sdružení MEZA, které je součástí evropské asociace ARGE – výrobců zámků a stavebního kování.

Firma je certifikována dle evropské normy kvality ISO 9001:2015. Výrobky jsou certifikovány dle EN 1935:2002 nebo zkušebním předpisem RAL – RG 607/8. Od roku 2010 jsme držiteli značky Český výrobek.

Výrobní program:

Sériová a zakázková výroba: Stavební a nábytkové závěsy od historických replik až po moderní seřiditelné: panty okenní, dveřní, vratové, pianové (klavírové), kloubové, nábytkové kování, ozdobné návleky (krytky) na panty dveří i oken, mechanické zábrany pro okna a dveře, řada dveřních a okenních závěsů seřiditelných ve třech osách – TRIO, EXPERT, skrytý závěs TKZ ESPRIT, montážní přípravky, šablony na zakování, upínací elementy,  malé soustružené díly. Doplňkovým sortimentem jsou výrobky zahraničních firem řady BASYS (skryté kování) a SISO (úchytky, zámky a zarážky především na sklo, cylindrické zámky…).

Unikátnost řešení

TKZ Polná spol.s r.o. má unikátní Freddy Micro Plus. Včem je ta unikátnost? Stroj Freddy Micro Plus je dodán v černé barvě s logem společnosti. Je v provedení s nádrží 100 l a kompletně vybaven veškerým potřebným příslušenstvím pro čerpání, filtraci a také udržování čistoty na pracovišti.

Navíc je osazen nástavcem na druhý filtr, takže je možno filtrovat přes dva nezávislé filtry v jednom kroku. Horní filtr zachycuje hrubé nečistoty a ten spodní je jemný na finální filtraci dle potřeby provozu.

Kompletní sestava
Nástavec s druhým filtrem
Freddy Micro Plus s držáky příslušenství
Freddy Micro Plus s boxem na sací hadice a bez nástavce

Předvedení

TKZ Polná spol.s r.o. má unikátní Freddy Micro Plus . Stalo se tak po bezplatném předvedení v provozu. Následně také po dohodě zapůjčení pro ověření přínosu a potvrzení správnosti rozhodnutí pro zakoupení stroje Freddy. Nejlépe se osvědčila se verze s nádrží 100l.

Návratnost investice

Máme potvrzeno, že taková investice se vrací nejpozději do roku a to díky úsporám ve spotřebě chladících kapalin, eliminaci času na prostoje při servisu a opravách obráběcích strojů a také podstatně zkrácenému času pro čerpání a filtraci mechanických nečistot – třísek a kalů.